Աշխատողների բլոգներ

2019-2020 ուսումնական տարի

  1. Աշոտ Բլեյան, կրթահամալիրի տնօրեն
  2. Գևորգ Հակոբյան, կրթահամալիրի փոխտնօրեն

Մասնաճյուղների ղեկավարներ

  1. Նաիրա Նիկողոսյան
  2. Գոհար Բալջյան
  3. Քնարիկ Ներսիսյան
  4. Շամիրամ Պողոսյան
  5. Լուսինե Բուշ
  6. Մարթա Ասատրյան
  7. Տաթև Բլեյան

Ուսումնական պլանի կազմակերպիչներ

  1. Անահիտ Գևորգյան, 4-5-րդ դասարանների
  2. Սոնա Փափազյան, 4-5-րդ դասարանների
  3. Ռիմա  Քեքեջյան, 4-5-րդ դասարանների
  4. Հասմիկ Պողոսյան, 4-5-րդ դասարանների
  5. Ռիմա Երեմյան, 6-րդ դասարանների
  6. Վարդուհի Հայրյան, 7-րդ դասարանների
  7. Գոհար Եղոյան, 8-րդ դասարանների
  8. Մարալ Կարապետյան, 9-րդ դասարանների
  9. Լիլիթ Յախինյան, 10-րդ դասարանների
  10. Լուսինե Սարգսյան, 11-րդ դասարանների
  11. Ջուլի Սիմոնյան (նախկին), 12-րդ դասարանների
  12. Մարիամ Մխիթարյան, մասնագիտական կրթական ծրագրի
  13. Սյուզի Մարգարյան, մեդիաուրբաթ-համերգների, ծիսական թատրոնի, ռոդարիական նախագծերի

«Իմացումի հրճվանք» ծրագրով ուսուցչի օգնականներ

5 տարեկանների խմբերում

  1. Էլմիրա Մարգարյան
  2. Սյուզի Հովհաննիսյան
  3. Քրիստինա Հովհաննիսյան
  4. Սուսան Հայրապետյան
  5. Էդիտա Ղալաչյան

2-5 տարեկանների խնամքի և զարգացման խմբի ղեկավարներ

  1. Նելի Արղության
  2. Աննա Հայրոյան
  3. Հասմիկ Նազարյան
  4. Հասմիկ Հարությունյան
  5. Ալինա Մարզումանյան
  6. Մարգարիտ Հեքիմյան  
  7. Արևիկ Ուզունյան
  8. Սոնա Նակաշյան
  9. Անի Գրիգորյան
  10. Լիլիթ Առաքելյան
  11. Մարիամ Պետրոսյան
  12. Վարդուհի Օսիպով
  13. Էմմա Տերտերյան
  14. Նելլի Պողոսյան
  15. Էլյա Գրիգորյան
  16. Գոհար Հարությունյան
  17. Անի Մարտիրոսյան
  18. Մարիանա Դարբինյան
  19. Արմինե Եղիազարյան
  20. Լուսինե Հովհաննիսյան
  21. Իրինա Սարգսյան
  22. Լիլիթ Հովհաննիսյան
  23. Ծովինար Սարգսյան
  24. Մարիա Մկրտչյան
  25. Մարգարիտ Թամազյան 

Դաստիարակների լաբորատորիայի բլոգը

«Իմացումի հրճվանք» ծրագրի ղեկավար (դասվար)

5 տարեկանների

  1. Լիլիա Զախարյան
  2. Անահիտ Գրիգորյան
  3. Լիանա Ռոզիկյան
  4. Մարիամ Խաչատրյան
  5. Լուսինե Հակոբյան

1-ին դասարանի

  1. Սաթենիկ Սիմոնյան
  2. Հռիփսիմե Առաքելյան
  3. Նելլի Թովմասյան
  4. Լուսինե Փաշայան
  5. Քրիստինե Հովսեփյան
  6. Կարինե Մամիկոնյան
  7. Ազնիվ Մանուկյան
  8. Մարգարիտ Հովնանյան
  9. Գոհար Սմբատյան

 2-րդ դասարանի

  1. Մերի Գրիգորյան
  2. Տաթև Թամազյան
  3. Անահիտ Հարությունյան
  4. Լուսինե Պետրոսյան
  5. Արմինե Գյոնջյան
  6. Կարինե Բաբուջյան
  7. Լուսինե Գասպարյան (հինը)
  8. Մոնիկա Տոնոյան
  9. Կարինե Խառատյան
  10. Դիանա Գևորգյան

3-րդ դասարանի

  1. Արմինե Մովսիսյան
  2. Հասմիկ Ղազարյան
  3. Լիլիթ Սահակյան
  4. Ծաղիկ Գասպարյան
  5. Վարսիկ Աթոյան
  6. Մանուշակ Աբրահամյան
  7. Մարինե Մխիթարյան
  8. Թամար Մարիմյան
  9. Անահիտ Մելքոնյան

1-3-րդ դասարաններում ուսուցչի օգնական

  1. Սյուզան Սարգսյան
  2. Մադլեն Թերզյան
  3. Անուշ Թորոսյան
  4. Լենա Ղազարյան

«Իմացումի հրճվանք» լաբորատորիայի բլոգը

Երկարացված օրվա կազմակերպիչներ

Արևելյան դպրոց-պարտեզ

  1. Նունե Խաչիկօղլյան
  2. Աննա Ստեփանյան
  3. Քրիստինե Պողոսյան
  4. Լուսինե Բարխուդարյան
  5. Էլմիրա Մարգարյան
  6. Արմինե Մանուկյան
  7. Անուշ Բոյնարգյան

Արևմտյան դպրոց-պարտեզ

  1. Մայրանուշ Համբարձումյան
  2. Արմինե Գոգինյան
  3. Մելինե Սիմոնյան
  4. Փառանձեմ Գրիգորյան
  5. Աստղիկ Արսենյան
  6. Անի Ենգոյան
  7. Անի Միրզոյան

Հարավային դպրոց-պարտեզ

  1. Լուսինե Նազարյան
  2. Մարիամ Սարդարյան
  3. Նաիրուհի Համբարձումյան
  4. Էլիզաբեթ Ադիկյան
  5. Անի Ժամհարյան
  6. Մարիամ Միրզոյան
  7. Լուսինե Պետրոսյան

Հյուսիսային դպրոց-պարտեզ

  1. Նարինե Պողոսյան
  2. Անժելա Բլեյան
  3. Շողիկ Զեյնալյան
  4. Սուսաննա Պետրոսյան
  5. Լենա Վարդանյան
  6. Արմենուհի Ամիրյան
  7. Արմինե Մակվեցյան
  8. Արևիկ Գևորգյան

Միջին դպրոց

  1. Քնարիկ Մելքոնյան
  2. Իննա Ստեփանյան
  3. Շուշան Սարդարյան

Առարկայական դասընթացներ վարողներ

Մայրենի

  1. Մարիետ Սիմոնյան
  2. Մարինե Ամիրջանյան
  3. Նաիրա Նիկողոսյան
  4. Երանուհի Խլղաթյան
  5. Գոհար Բալջյան
  6. Անուշ Ներսիսյան
  7. Քրիստինե Շահբազյան
  8. Տաթև Աբրահամյան
  9. Հասմիկ Թոփչյան
  10. Արևիկ Ներսիսյան
  11. Իննա Ստեփանյան
  12. Մերի Սարգսյան
  13. Ելենա Սարգսյան
  14. Սոֆյա Այվազյան
  15. Հասմիկ Ղազարյան, երկրորդ բլոգը
  16. Նունե Մովսիսյաներկրորդ բլոգը՝ դասավանդողի մեդիադարակ
  17. Գայանե Թերզյան
  18. Թամար Ղահրամանյան
  19. Կարինե Պետրոսյան
  20. Քնարիկ Ներսիսյան (թատրոն)

Մաթեմատիկա

  1. Սմբատ Պետրոսյան
  2. Գրետա Բակունց
  3. Արշակ Մարտիրոսյան
  4. Հասմիկ Իսրայելյան
  5. Մենուա Հարությունյան
  6. Լիանա Հակոբյան
  7. Զարինե Փանյան
  8. Հերմինե Անտոնյան
  9. Լուսինե Ներսեսյան
  10. Արման Երանոսյան
  11. Մանիկ Պողոսյան
  12. Գևորգ Հակոբյան
  13. Վաչագան Ասատրյան
  14. Ստեփան Մարգարյան

Օտար լեզուներ

  1. Անի Մրտեյան
  2. Լիլիթ Սարգսյան
  3. Գայանե Փարվանյան
  4. Գալինա Նոկրիշինա
  5. Լիանա Ասատրյան
  6. Դիանա Ղազարյան
  7. Լուսինե Լալազարյան
  8. Հայկուհի Հովհաննիսյան
  9. Աննա Ֆրանգյան
  10. Վիկտորյա Հովսեփյան
  11. Միլենա Մանուչարյան
  12. Լուսինե Պետրոսյան
  13. Անի Ավետիսյան
  14. Մարիամ Քալանթարյան
  15. Լուսինե Բուշ
  16. Տաթևիկ Ալեքսանյան
  17. Յուրա Գանջալյան
  18. Սիլվա Հարությունյան
  19. Իրինա Ապոյան
  20. Էլինա Մանուկյան
  21. Հերմինե Գևորգյան
  22. Անժելա Մովսիսյան
  23. Ժաննա Հակոբյան
  24. Կարինե Թևոսյան
  25. Ռինա Շագինյանվրացախոսների ակումբ
  26. Դիանա Նազարյան
  27. Անահիտ Մելքոնյան
  28. Մարիամ Սարդարյան
  29. Բելլա ԱբրահամյանԲելլա Աբրահամյան

Բնագիտության-հայրենագիտություն

  1. Իվետա Ջանազյան
  2. Շուշան Ալեքսանյան
  3. Սոնա Փափազյան
  4. Շամիրամ Պողոսյան
  5. Անժելա Բլեյան
  6. Մարինե Մխիթարյան
  7. Գայանե Սարգսյան

Պատմություն, հասարակագիտություն

  1. Ստելլա Մնացականյան
  2. Ազնիվ Գալստյան
  3. Աշոտ Տիգրանյան
  4. Վարդան Կարապետյան
  5. Վահրամ Թոքմաջյան
  6. Սամվել Թամազյան
  7. Գառնիկ Սահակյան
  8. Լուսինե Ալեքսանյան
  9. Մարալ Կարապետյան
  10. Լուսինե Գրիգորյան

Ֆիզիկա, քիմիա, կենսաբանություն, աշխարհագրություն

  1. Նելլի Գեղամյան
  2. Գայանե Մխիթարյան
  3. Սուսան Սահակյան
  4. Վեներա Խառատյան
  5. Անուշ Ասատրյան
  6. Հասմիկ Ուզունյան
  7. Էմանուել Ագջոյան
  8. Մարթա ԱսատրյանԱշխարհագրություն
  9. Շողիկ Պողոսյան
  10. Էմմա Այվազյան
  11. Նունե Թեմուրյան (հինը)
  12. Գայանե Սարգսյան
  13. Վաչագան Ասատրյան

Երաժշտության-պարի դաստիարակներ, ուսուցիչներ

  1. Մարինե Ոսկանյան
  2. Սեդա Թևանյան
  3. Հասմիկ Մաթևոսյան
  4. Ջուլի Ղազարյան
  5. Մարինե Մկրտչյան
  6. Աննա Երիցյան
  7. Անի Նավասարդյան
  8. Նելի Փիլոյան
  9. Հայարփի Անանյան
  10. Լաերտ Գրիգորյան
  11. Հասմիկ Գրիգորյան
  12. Լուիզա Քեշիշյան
  13. Տաթև Մանվելյան
  14. Կարինե Ղալթախչյան

Տեխնոլոգիա

  • Կերպարվեստ, դիզայն, քանդակ, լուսանկարչություն 
  1. Վիգեն Ավետիս
  2. Ալիս Գևորգյան
  3. Զառա Ոսկանյան
  4. Արևիկ Բալջյան
  5. Տաթև Աթոյան
  6. Կարինե Մացակյան
  7. Գագիկ Չարչյան
  8. Կարեն Մկրտչյան
  9. Թերեզա Թումանյան
  10. Թամար Հարությունյան
  11. Կարինե Ղալթախչյան
  12. Հասմիկ Գրիգորյան, 2-րդ բլոգը
  13. Դավիթ Պետրոսյան
  14. Թագուհի Հմայակյան
  • Մեդիատեխնոլոգիաներ
  1. Նվարդ Սարգսյան
  2. Սուսան Ամուջանյան
  3. Անի Սարգսյան
  4. Սեն Միքայելյան
  5. Գեղամ Խաչատրյան
  6. Լուսինե Պետրոսյան
  • Պարտեզապուրակային գործունեություն, գինու արտադրություն, կենդանիների խնամք, տնտեսավարություն
  1. Արտակ Ռշտունի
  2. Էդմոն Փաշինյան
  3. Շողիկ Պողոսյան
  4. Անահիտ Գևորգյան
  5. Սոնա Փափազյան
  6. Ռիմա  Քեքեջյան
  7. Հասմիկ Պողոսյան
  8. Ռիմա Երեմյան
  9. Վարդուհի Հայրյան
  10. Գոհար Եղոյան
  11. Մարալ Կարապետյան
  12. Լիլիթ Յախինյան
  13. Լուսինե Սարգսյան
  14. Ջուլի Սիմոնյան
  15. Մերի Խանջյան
  16. Մարիամ Մխիթարյան
  17. Շուշան Սարդարյան
  • Առողջագիտություն
  1. Քրիստինե Սահակյանց

Մարզիչներ

  1. Անուշ Համբարյան
  2. Քրիստինա Հարությունյան
  3. Նաիրա Հարությունյան
  4. Միքայել Ղազարյան
  5. Անդրանիկ Մանուչարյան
  6. Անդրանիկ Դարբինյան
  7. Ալինա Թումասյան
  8. Գոհար Դանիելյան
  9. Գևորգ Հազարումյան
  10. Ռոզա Գսպոյան
  11. Հասմիկ Սիմոնյան
  12. Ռուբիկ Բաղդասարյան
  13. Նարեկ Կարապետյան

Մարզական ուսումնական կենտրոն

Ուսումնական աշխատանքի անհատականացմանն աջակցող մանկավարժական այլ աշխատողներ

  1. Անուշ Համբարյան
  2. Քրիստինե Հարությունյան
  3. Անաստասիա Սիդորան
  4. Հովհաննես Գրիգորյան
  5. Լևոն Հարությունյան
  6. Կարո Մանդալյան
  7. Արթուր Ղարիբյան
  8. Սուսան Չալիկյան
  9. Մարիաննա Գևորգյան
  10. Մարիամ Միրզոյան

Լրացուցիչ կրթության դասավանդողներ

Շախմատ՝

  1. Առնոլդ Միքայելյան

Երաժշտություն

  1. Սվետա Ճաղարյան
  2. Լիլիթ Առաքելյան
  3. Գայանե Գալստյան
  4. Լուսինե Թարխանյան
  5. Տաթև Աղաջանյան
    Երաժշտության, պարի, թատրոնի ուսումնական կենտրոն

Այլ մասնագետներ

  1. mskh.am-խմբագիր, հեղինակային կրթական ծրագրի հայաստանյան ցանցի բլոգ, հեռավար կապեր. Մարգարիտ Սարգսյան
    հեղինակային կրթական ծրագրի հաշվետվության ցուցանիշների հավաքում
  2. Սեբաստացի TV. Անի Սարգսյան
  3. Արմինե Թոփչյան. կազմակերպիչների լաբորատորիայի ղեկավար
  4. Մարիետ Սիմոնյան՝ մայրենիի լաբորատորիայի ղեկավար
  5. Լուսինե Փաշայան՝ «Իմացումի հրճվանք» լաբորատորիայի ղեկավար
  6. ՏՏ մասնագետ-ծրագրավորող

«Դպիր» էլեկտոնային ամսագրի խմբագիր

Տարվա ընթացքում աշխատանքից ազատված՝

  1. Մարի Միքայելյան
  2. Անահիտ Հովհաննիսյան
  3. Կարապետ Ռուբինյան

2019-2020-ին ֆիզարձակուրդ գնացած

  1. Փիրուզա Հարությունյան
  2. Լիլիթ Մովսիսյան
  3. Մարիամ Մնացականյան
  4. Տաթև Ավետիսյան
  5. Ալյոնա Զախարյան
  6. Տաթև Համբարյան
  7. Սիդոնյա Վիրաբյան